Logowanie [Zamknij okno]

E-mail

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj
Konkurs MMOVault.pl

Runes of Magic - wersja przeglądarkowa

free2play frogster runes of magic
Vincent | 28-02-2011 09:14

Runes of Magic, MMO wydawane przez niemieckie studio Frogster, stanie się grą... przeglądarkową. Jak informuje wydawca, podpisano współpracę z firmą Kalydo. Holenderski dostawca middleware stworzy przeglądarkową wersję Runes of Magic. Zapewniano, że technologia umożliwi pełne wykorzystanie "chmury" (cloud-computing), a wykorzystanie Kalydo Player umożliwi praktycznie każdej osobie posiadającej komputer w systemem WIndows, uruchomienie gry w przeglądarce.

Runes of Magic

Przeglądarkowa wersja Runes of Magic dostępna będzie na Facebooku. Rejestracja będzie bardzo uproszczona, dzięki czemu każdy użytkownik Facebooka jednym kliknięciem będzie mógł rozpocząć grę, bez zbędnych procesów rejestracji konta. Po uruchomieniu gry możliwe będzie granie w oknie, bądź w trybie pełnego ekranu. Żadna funkcjonalność gry nie zostanie ograniczona. Kalydo obecnie pracuje nad dopracowaniem gry.

Frogster udostępni testową wersję przeglądarkowego Runes of Magic na targach Game Developers Conference (GDC), które odbędą się w San Francisco w dniach 28 luty - 4 marca. Jeżeli ktoś się wybiera, stoisko firmy znajdzie się w North Hall Moscone Center, pod numerem 702.

Runes of Magic

Dzięki współpracy z Kalydo, spodziewamy się znacznego wzrostu graczy Runes of Magic. Ich imponująca technologia umożliwi dotarcie do szerszego grona odbiorców, dla których barierą było pobieranie, instalowanie klienta i proces rejestracji konta.  - powiedział Andreas Weidenhaupt z Frogstera.

Zgadza się z tym prezes Kalydo, Doki Topy: To przyszłość gier. Aby rozpocząć rozgrywkę, gracz musi jedynie wcisnąć przycisk, zamiast tracić czas na pobieranie i instalację klienta. Jesteśmy szczęsliwi, żę Frogster ujrzał naszą technologię. Razem jesteśmy pionierami w nowej formie gier online.

Runes of Magic

Kalydo wcześniej udanie wdrożył przeglądarkową wersję GodsWar na platformie Facebook.

Przeglądarkowe Runes of Magic ma ujrzeć światło dzienne w drugim kwartale tego roku.

Aby dodać komentarz, należy się zalogować.

Komentarze [0]

Temat z komentarzami: Runes of Magic - wersja przeglądarkowa

MMO miesiąca
Lista gier MMO

Wszystkie

Age of Wulin

Age of Wulin

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [8]

Galeria [88]

Argo

Argo

Free to Play

Filmy [2]

Galeria [7]

C9

C9

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [14]

Galeria [24]

Dragon's Prophet

Dragon's Prophet

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [13]

Galeria [34]

Hearthstone

Hearthstone

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [8]

Galeria [6]

Neverwinter

Neverwinter

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [7]

Galeria [38]

Raiderz

Raiderz

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [7]

Galeria [84]

WarZ

WarZ

Buy to Play

Filmy [2]

Galeria [4]

Wildstar

Wildstar

Fansite MMOVault!

Filmy [19]

Galeria [46]

MMORPG

MMOFPS

MMORTS

MOBA

Najnowsze w galeriach
Swordsman Online Screenshot Swordsman Online Screenshot Swordsman Online Screenshot Swordsman Online Screenshot Swordsman Online Screenshot Swordsman Online Screenshot
Najnowsze komentarze użytkowników

Komentarze

Thaeril
Thaeril

Zenhorst napisał:

no i wiadomo dlaczego Hellcat dostał nerfa.

Ten nerf jest nic nie warty - Hellcat nadal jest świetny w tym, w czym był do tej pory. To jest: siedzeniu w dobrej pozycji z lornetką oraz siatką i oklepywanie wszystkiego z ~400m a w razie czego szybkiej zmiany pozycji. Po nerfie będzie słabszy w walce na krótki dystans ala czołg średni, co IMO może dać odwrotny skutek, bo ludzie będą siedzieć dalej i grać bardziej ostrożnie. Skąd to wiem? Bo sam gram Hellcatem dość agresywnie, prawie jak czołgiem średnim i dość często źle się to dla mnie kończy :)

Fungis napisał:

Thaeril źle mnie zrozumiałaś. Chciałem to powiedzieć w bardziej pozytywnym kontekście. Toest dobra rzecz, bo tak jak mówisz od czasu do czasu to fajnie odpocząć od zwykłych meczy, a zwłaszcza jeżeli jest to dobrze zrobione ;)

K.
Mam nadzieję, że będzie większe nastawienie na grę solo (czyt. masz dwóch pomidorów w drużynie, ale nadal masz szansę wygrać), bo w poprzednim trybie piłkarskim było przeciwnie, więc po obejrzeniu kilku filmików na YT, w ogóle sobie odpuściłem ten tryb.
Fungis
Fungis
Thaeril źle mnie zrozumiałaś. Chciałem to powiedzieć w bardziej pozytywnym kontekście. Toest dobra rzecz, bo tak jak mówisz od czasu do czasu to fajnie odpocząć od zwykłych meczy, a zwłaszcza jeżeli jest to dobrze zrobione ;)
Zenhorst
Zenhorst
Niby nic nowego, wyścigi zapowiadali kilka lat temu :)
Fajny pomysł na przełamanie monotonni gry, no i wiadomo dlaczego Hellcat dostał nerfa.
Thaeril
Thaeril
"Zabawy z czołgiem" - lol. Bez przesady - to tylko czasowy event/zabawa i miło, że od czasu do czasu coś takiego pojawia się w grze. Fanem poprzedniego ("piłka czołgowa";) nie byłem i w ogóle nie brałem, ale przy Tank 1990 (lub Battle City) trochę czasu spędziłem i było świetnie.
Można odetchnąć nieco od randoma, kompanii lub wojen klanów, przy których często traci się sporo nerwów (tak, gry mają cieszyć, ale to nie do końca prawda w przypadku drużynowych gier online).

Takie rzeczy są w każdym mmo przecież. Jakieś zabawy, głupawe stroje np. na Halloween. Dlaczego nie miałoby być tego w grze, w której kieruje się czołgiem?
Fungis
Fungis
Wiedziałem, że do WoT'a prędzej czy.później zawitają wyścigi, ale nie apodziewałem się, że będą w formie toru przeszkód. Ogólnie mam wrażenie, że Wargaming ostatnio tworzy z WoT'a coś w stylu ,, zabawy z czołgiem" ale to tylko moja opinia.
Dollar
Dollar
Ciekawe kiedy te kolejki się trochę rozluźnią... jak będę w grze to napiszę o invite :)
Alisande
Alisande
Eanna w której frakcji?
Iluphir
Iluphir
Jeśli ktoś gra na Eanna to zapraszam do gildii. O członkowsko można pisać na postaci Interaktywny oraz Pentagram. Po stronie ludzi i elfów

Forum

Thaeril
Thaeril
Mnie dość szybko rozstrzeliwano, kiedy próbowałem zgrywać bohatera...

Na pancerz się nie nastawiaj w przypadku AT-8 - masz ogromnego guza na głowie, gdzie będzie strzelał każdy "pomarańczowy" oraz 1/3 przodu z 50mm, gdzie będzie ładował każdy "żółty" (skórki z weakspotami ftw). Gra będzie baaardzo frustrująca przez pierwsze kilkadziesiąt bitew - ja długo się zbierałem po pierwszych bitwach, aby wyjść na prostą z % wygranych. Ale pod koniec grindu zastanawiałem się nawet czy by tego nie zatrzymać na stałe w garażu...
btw. nie wiem co za idiota projektował tą maszynę - 2/3 przodu z 200mm pancerza i 1/3 z 50mm, jakby liczyli na to, że wróg może nie będzie tam strzelał.

Działo jest świetne, ale jest mało amunicji. To jest powolna maszyna i wróg musi Ci się wystawić, żebyś mógł strzelać - pomimo tego i tak dość często kończyłem bitwę bez amunicji lub na ostatnich pestkach.

To kolejny czołg z serii "kochaj i nienawidź" :] A następca nie jest lepszy - pancerz znów działa, ale znacząco przybywa czołgów, które go przebijają bez problemu (czyli znów działa przeciwko noobom i na dystansie). Znowu mamy znacznie mocniejsze działo - tym razem wręcz fantastycznie. Ale z kolei przybywa cholernie denerwujących wad - w tym przypadku są to mizerne kąty wychyłu działa we wszystkie strony. Są tragiczne i bardzo denerwują - tym czołgiem trzeba stać daleko od wroga, bo tylko wtedy wychyły działa nie są problemem (ale nie zawsze...).
Ghost
Ghost
AT-2 jest nie do ruszenia bez strzelania w weakspoty i to nawet na goldzie jeśli mowa o V tierze.

Jeśli chodzi o przyjemność gry tym wynalazkiem to jest tak jak w większości Herbaciarzy. Nie jest problemem zagrać 10 bitew z rzędu bez rzucania "prostytutek" w stronę ekranu, ale też zachwycać się nie za bardzo jest czym. W pojedynkę tym się raczej wiele nie ugra, ale trzeba przyznać, że umiejętnie wykorzystując pancerz można mocno wpłynąć na ostateczny wynik bitwy, Fajnie się tym przełamuje obronę wroga w typowych "czołk pojntach" gdzie zazwyczaj przez pół gry kilka czołgów kampi naprzeciwko siebie. A jak jedzie przodem takie AT-2, które jest w stanie przyjąć kilka pocisków to i pomidory żwawiej atakują w wyniku czego wygranie flanki jest o wiele prostsze. Też często bawię się tym w "scouta", bo na większych odległościach pancerz jest niemal nieprzebijalny, a lubię ten dźwięk przy rykoszetach. :D Szkoda tylko, że działo niedomaga i nie można oddać jak trafi się na coś z jakimkolwiek pancerzem (pozdrawiam KV-1).

Zobaczymy jak to będzie wyglądać na AT-8. 200 mm na przodzie powinno dawać jeszcze radę na VI tierze, a tutaj już będzie możliwość schowania weakspotów w stylu AT-7. No i nieporównywalnie lepsze działo.
Thaeril
Thaeril
Jak masz naprzeciw siebie nooby, to tak. Sam miałem takie gry. A później bitwa, gdzie mnie przebijali za każdym razem bez weakspotów, w weakspoty bez złota, następnie ze złotem, potem bez złota. A najlepsze było jak się wjechało na kogoś z derpem 105/122 mm - a jeszcze lepiej jak to było drugie AT-2 z haubicą :D
Jedną grę ty trollujesz nooby, dwie kolejne jesteś trollowany. W AT-8 miałem lepszą zabawę, chociaż ma gorszy pancerz, przynajmniej jest czymś strzelać.

Anyway, wbiłem chyba 40k expa na Comecie w dzień a potem wygrindowałem wszystko na Centurionie (brakujesz jeszcze 2.5k expa do silnika, radia i środkowego działa - dla Black Prince, które kiedyś tam zrobię) w kolejne 2 dni. A od tej pory zaniedbałem i nie gram już półtora tygodnia, więc mam sporo do nadrobienia.
Ale mam już Asa, moduły oraz żarówkę, więc teraz z górki do 7/1.

http://wotreplays.com/site/1176862#
W sumie nic ciekawego nie ma - typowa gra na górce na środku mapy i snajpienie. I pokaz tego ile daje optyka.
Ghost
Ghost
lol n00p

This is how you play World of Tenky Tenks:

Naciskasz R, idziesz się odlać i po powrocie masz nabitą stalową ścianę z potencjalnymi obrażeniami 10 razy większymi niż HP twojego czołgu. :D

http://i.imgur.com/ih3zI3f.jpg
Thaeril
Thaeril

Ghost napisał:

Jakby obiektywnie podejść do sprawy to AgK nie jest niczym więcej niż marnym shounenem.

Jest całkiem niezły shounenem IMO. Po prostu w tym gatunku od dawna jest "zastój": albo mamy starocie, które masz na myśli, adaptacje mang, które dopiero się zaczęły lub oryginalne gówna pokroju Black Bullet.
Shounen sam w sobie nie jest zły.

Damn, świetny odcinek.

http://i.imgur.com/J8IOqSB.jpg
Przerabia od razu na mielone.

Second Best Girl appeared!
http://i.imgur.com/jDzldjO.jpg
Byłaby numerem jeden, bo pod każdym względem wygrywa z Esdeath - wygląd, charakter, umiejętności (nie jest silniejsza, ale shapeshifter to fajniejsza moc - przynajmniej do czasu, kiedy Esdeatch odsłoni swoją najlepszą kartę, która jest OP do kwadratu). Gdyby nie fakt, że zginie za 2 odcinki...
Ghost
Ghost
Jakby obiektywnie podejść do sprawy to AgK nie jest niczym więcej niż marnym shounenem. Ale jak się dłużej zastanowić to myśląc o shounenie widzi się wypełniony fillerami tasiemiec z marną kreską, gówniarzem będącym głównym bohaterem i dwuodcinkowymi "wymianami poglądów" przed każdą walką. Jak w Akame to wygląda to każdy widzi i pewnie dlatego w tym wypełnionym gejozą świecie tę serię naprawdę ogląda się z dużą przyjemnością. Muszę powiedzieć, że jest to jedno z niewielu animu z tego sezonu, na którego kolejne odcinki dosłownie co tydzień wyczekuję,

Tymczasem kolejny świetny odcinek Gekkan Shoujo, niestety już przedostatni... ;< Mam nadzieję, że w kolejnym sezonie znajdzie się coś co zastąpi pustkę po tej serii, bo ostatnio ciężko o dobrą komedię,
Valard
Valard


UWAGA TO JEST STRASZNE!!! Coś myślę, że to będzie hit jak nic.
PILOT
PILOT

Flain napisał:

@up
Mhm, nie wiem, co będzie z tego nowego Gundama :/ jak na razie mam mieszane uczucia.Ten Gundam jest robiony przez ojca tej serii :< Jak możesz mieć mieszane uczucia. Flain powiem ci jedno jeżeli nie widziałeś walki mechów od Tomino to nie widziałeś nic.

Finałowy duel pod koniec Chars Counter Attack jest wieczny.Kolejna rzecz Turn A gundamTeż robota Tomino wygląda pedalsko , ale jak da się mu szansę to po obejrzeniu zostaje zachwyt.


Flain pora byś obejrzał Zete :<
Flain
Flain
@up
Mhm, nie wiem, co będzie z tego nowego Gundama :/ jak na razie mam mieszane uczucia.

Jeżeli chodzi o Build Fightersów tu akurat nie ma się, czego bać ;D walki wszelkiej maści mechów z uniwersum Gundam-a były niezłe i mam nadzieje, że się to nie zmieni.
PILOT
PILOT
Nie wiem czemu jeszcze nikt go nie wstawił mój moe detector is off charts XD

http://i59.tinypic.com/2l9ib1l.jpg