Logowanie [Zamknij okno]

E-mail

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj
World of Tanks

World of Tanks

Wydawca:Wargaming Producent:Wargaming Płatność:Free To Play WWW:worldoftanks.com/

World of Tanks to wyprodukowana i wydana przez rosyjskie studio Wargaming.net sieciowa gra akcji, w której gracze mają okazję dowodzić rozmaitymi rodzajami czołgów. Rozgrywka łączy elementy zręcznościowe, symulacyjne oraz taktyczne. Twórcy zadbali o wysoki realizm modeli dostępnych pojazdów oraz widowiskowe starcia, w których uczestniczyć może nawet kilkadziesiąt czołgów.

Filmy World of Tanks

Pozostałe filmy World of Tanks

World Of Tanks. Battle tutorial mode in update 8.4
World Of Tanks. Battle tutorial mode in update 8.4
Dodano: 2013-03-06 22:01
World of Tanks Update 8.4 Teaser
World of Tanks Update 8.4 Teaser
Dodano: 2013-03-06 19:21
World of Tanks. Chinese Tanks Trailer (EU)
World of Tanks. Chinese Tanks Trailer (EU)
Dodano: 2012-11-08 18:51
Galeria World of Tanks
World of Tanks Screenshot World of Tanks Screenshot World of Tanks Screenshot World of Tanks Screenshot World of Tanks Screenshot World of Tanks Screenshot
MMO miesiąca
Lista gier MMO

Wszystkie

Age of Wulin

Age of Wulin

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [8]

Galeria [88]

Argo

Argo

Free to Play

Filmy [2]

Galeria [7]

C9

C9

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [14]

Galeria [24]

Dragon's Prophet

Dragon's Prophet

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [13]

Galeria [34]

Hearthstone

Hearthstone

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [8]

Galeria [6]

Neverwinter

Neverwinter

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [7]

Galeria [38]

Raiderz

Raiderz

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [7]

Galeria [84]

WarZ

WarZ

Buy to Play

Filmy [2]

Galeria [4]

Wildstar

Wildstar

Fansite MMOVault!

Filmy [19]

Galeria [46]

MMORPG

MMOFPS

MMORTS

MOBA

Najnowsze komentarze użytkowników

Komentarze

Dreedzik
Dreedzik
z materiału na materiał coraz lepiej :D:D
Pepeb
Pepeb
Właśnie dostałem taki kluczyk. Jest to klucz dla osób, które jeszcze nie kupiły TSW. Konto premium dostaniemy tylko jeśli osoba, której damy kluczyk w ciągu 30 dni zagra i kupi TSW :)
Droffer
Droffer
ja tam w gw2 wole pvp.. mi sie podoba
PILOT
PILOT
3 lata żyje a przez to blokuje KOTOR 3 :< A zresztą gry z SW i tak są już skończone odkąd EA jest ich głównym dostarczycielem.
PILOT
PILOT
Skoro Blizzard może to czemu nie Funcom :D

Ten gear jest coś wart na tle najwyższego tieru raidowego czy jak to się tam to nazywa ?
Dollar
Dollar
Wątpię aby 2 była tak dobra jak pierwsza część ale zobaczymy. Konto zrobione, mam nadzieję że się dostanę do bety.
Illidan
Illidan
Chrzanić LS, ja chcę się tylko dowiedzieć, co stało się z Rytlock'iem.
PILOT
PILOT

Cytat:

Na koniec - ciekawostka. Blizzard zapewnia, że ostatnio boss dodatku Warlords of Draenor to będzie mega niespodzianka i gracze będą zaskoczeni obrotem sytuacji. O kim mowa? Poznamy odpowiedź pewnie gdzieś za rok.


Ciągle zmieniają zdanie na Blizzconie zarzekali się , że nie będzie to Grom potem ogłosili , że Grom sprzymierzony z Legionem a teraz znowu ma być niespodzianką

Ja osobiście stawiam albo na alternatywną Evil wersje Medivha albo swojego czasu popularną na MMOchampion wersję z Fel Alliance z Blackmoorem jako ich przywódcą zwłaszcza , że w War Crimes jest kawałek o tym jak w alternatywnej wersji Azerothu przejął władze nad Lordaeronem. Było by fajnie go zobaczyć bo jest to bardzo wazna postać w Lore , która ma marną reprezentację w samej grze plus ta mina Thralla ^^

Forum

Ghost
Ghost
Żebym ja jeszcze pamiętał takie szczegóły z F/SN. Pamiętam tylko, że podobnie jak w UBW ameba była niesamowicie irytująca. Także nie mam zamiaru silić się na wyszukiwanie mu jakiś zalet gdy tak czy inaczej wychodzi na to, że MC jest fatalnym, jednym z najgorszych w historii pornobajek, przynajmniej tych aspirujących do bycia czymś więcej niż przeciętnym sezonowym zapychaczem. Domagam się MC na jakiego mmovault zasługuje.Eh, Fate/Zero było o tyle lepsze...

MFW no more Sensei-chan and Hio-tan ever.

http://media.giphy.com/media/sT5R90pUdOWDC/giphy.gif
Diego444
Diego444
Dzięki dokładnie o to mi chodziło ;D
Thaeril
Thaeril
Ale porównaj go do tego Shirou z F/SN, który był uparty do bólu. Ten przynajmniej przyjmuje do wiadomości słowa Kiritsugu, że nie da się wszystkich uratować. Zauważ, że nie upiera się do bólu przy pokojowych metodach i walczy, kiedy trzeba. Widać, że wygranie wojny jest ważniejszym celem niż unikanie rozlewu krwi za wszelką cenę. Wybiera mniejsze zło.
Nawet podjął trening z Saber, czyli dopuszcza myśl o walce. W F/SN coś trenował? Nie przypominam sobie.
To nadal kiepski MC, ale w porównaniu do tego co było wcześniej, to jest spory postęp i nie trzeba oglądać serii z ironicznym uśmiechem na twarzy, bo Shirou w środku bitki wygłasza orędzie.
Dworkin
Dworkin
Witam
W Laedis, w Arteici musisz się dostać do "Path of the Elders", Znajdziesz go wciskając klawisz "M" (mapa) i na samej górze taki "grzybek". Dostać się tam można lecąc na smoku. Będąc na samej górze udajesz się do portalu ze smokiem (musisz poszukać, teren nie jest duży). Potem pokazuje Ci mapę z wyspami "powietrznymi" oznaczonymi literą B (Baerton) lub D (Drathgor) i numerowanymi. Gdy się już na którąś przeniesiesz to poszukaj sobie działki do kupna (chyba tak z 3 "banki" keszu kosztuje) lub wejdź do budynku z Apartament Managerem (wersja tańsza bo tylko za 100 tysiaków), od którego kupisz wejściówkę. Aha potem musisz uiścić czynsz na ... Twój wybór jak długi czas, aby Cię z niego nie wyrzucili bo szkoda nakładów na zakup.
Więcej znajdziesz na: - http://www.dragonspropheteurope.com/forum/topic/13916-guide-secret-apartment/
Jest po angielsku. ale translator czyni cuda ;)
I jak w poprzednim temacie na tym forum napisałem. Najlepiej znaleźć gildię, TS i spytać się o wszystko, albo ........................... przeszukać forum (obecne lub przejść do officiala - ale po angielsku lub nieniecku) i poczytać bo temat był już wałkowany.
Powodzenia
Dworkin
Dworkin
Znów piszesz niedomówieniami i skrótami myślowymi. Nie wiem co siedzi w Twojej głowie, dlatego tylko mogę się domyślać, że chodzi Ci o to:
1. W mieście rozmawiasz z "Lair Managerem".
2. Otwiera się główne okno interfejsu "Dragon Lair", gdzie wybierasz z umieszczonego na środku menu 2-gą zakładkę od góry "Dragon Process" - to funkcja, która pozwala wykorzystać smoki do rozwoju umiejętności, bądź zbierania surowców do craftingu. Aby rozkazać smokowi rozpoczęcie zadania, należy klliknąć na przycisk +, oznaczony zieloną strzałką.
3. W kolejnym oknie, które się pojawi "Add Proces Item" należy wybrać, czym ma się zająć smok, czyli 1-sza ikony od lewej - Special Schedule. poniżej i z boku będziesz miał
ikony z opcjami odpowiadające za:
• Schedule Details - konkretny typ surowca / umiejętność, którą ma zebrać / nauczyć się smok.
• Time - ile godzin ma zbierać / trenować smok. Wybór do pięciu godzin oznacza opłatę w złocie. Wyższa wartość wymaga opłat w Diamentach.
• Expertise bonus - pasywny bonus do ilości zebranych surowców, który zależy od umiejętności Elite smoka.
w tym wypadku nic nie ruszasz bo w poniższych 3 okienkach pojawią się rysunki co smok zdobędzie, min. "Unidentified Draconic Flute" +1 oraz częściowo zwiększy poziom smoka i zdobędzie dragon provisions (ale te rzeczy to na inny czas i temat). Twój pojedynczy smok (możesz mieć jednorazowo ich tylko 6) ma możliwość ciągiem wykonać 5 takich operacji, chyba, że zapłacisz "diasami" (też temat odrębny), a każda operacja zbierania/zdobywania rzeczy trwa 1 godzinę. Tak więc po 5 godzinach smok uzbiera dla Ciebie 5 "Unidentified Draconic Flute",
4.) Jak już je będziesz miał to ponownym zalogowaniu się do "Dragon Lair" przerzuć je wciskając 5-tą (od góry licząc) zakładkę "Lair Storage" gdzie magazynowane są wszystkie surowce przyniesione przez smoki. Można je w każdej chwili pobrać, aby wykorzystać do dalszych celów. I tak też robisz z "Unidentified Draconic Flute", wciskając przy nim przycisk (z prawej strony). W tym momencie znajdzie się on u ciebie w bagażu.
5. Następnie otwierasz Bagaż, znajdujesz "Unidentified Draconic Flute", który musisz extraktować. W tym celu na samym dole wciskasz 1-szy lub 2-gi przycisk z lewej. Pierwszy extraktuje pojedynczo, w drugim przypadku otwiera się okno. do którego wkładasz np. paczkę 30 szt. i po wciśnięciu przycisku - na dole z prawej strony - extrakcji rozpoczniesz proces zdobywania fletów. A jest ich kilka rodzajów:
- Białe flety. Które ciągle "dropią", dzięki nim da się przywołać "zwykłe" smoki, dlatego służą graczom głównie jako item do extractowania przedmiotu o nazwie Powder (służy do otwierania co niektórych rzeczy , ale leci tak 1 na 100 extractowanych białych fletów ...)
- Zielone flety: Dzięki temu typowi fletów możemy przyzywać trochę lepsze smoki, jednak wciąż nie są to "rare".
Jest drugim często spotykanym po białym "fletem" Graczom służy do "mielenia" po przyzwaniu i wbiciu 10 lvli lub do przerzucania z nich czarów na inne okazy zwykle rzadsze smoki (rare)
(Krążą plotki ze można dzięki niemu przyzwać skittera ale mi się nigdy nie udało on jest smokiem typu "rare" )
= Niebieskie Flety : W tym rodzaj fletów w odróżnieniu od zielonych i białych można przyzwać smoka typu "rare", niestety smoki przyzywane z tego fleta mają wadę, małą ilość kratek na umiejętności (zalecana ilość to 10) Więc wciąż nie jest optymalnym fletem do prób przyzywania smoków "rare"
- Fieletowe flety: Najrzadziej "dropiony" otwarty "flet" .W przeciwieństwie do niebieskiego, (prawie) zawsze można zdobyć 10 kratkowe smoki, po jego użyciu. (Jest to główną zaletą tego fleta) oczywiście istnieje też "duże" prawdopodobieństwo przyzwania smoka typu "rare"
Oczywiście pamiętaj, że możesz je przywołać tylko w DS-ie (jak będziesz w gildii i zdobędziesz co najmniej 100pkt, gildyjnych).
Ale jak już wcześniej napisałem (poprzednia odpowiedź) najlepiej Gildia, TS i wszystkiego się dowiesz.
hejka
Ghost
Ghost

Thaeril napisał:

Tymczasem w UBW - nie sądziłem, że to powiem, ale zrehabilitowali Shirou. Seria nie jest tak dobra jak Fate/Zero i nie ma klimatu pierwszego F/SN, ale jest solidna. Nowy Shirou daję radę. Może, dlatego że jego celem nie jest światowy pokój i uszczęśliwienie wszystkich ludzi na planecie, lecz zostanie bohaterem. Przywołanie Kanshou i Bakuyi było świetne.

http://i1.kym-cdn.com/photos/images/original/000/871/610/cbe.png

Jaki nowy Shirou? Przecież to w dalszym ciągu ta sama wkurzająca ameba, zastąpienie której, nawet jakimś MC z ecchi klasy B, momentalnie podniosłoby poziom całego anime. Od początku było wiadome, że jest to typ, który chętnie będzie zgrywał bohatera i rwał się do bitki gdy w grę będzie wchodziło ratowanie uciśnionych i nie ma w tym nic złego. Powody, przez które nienawidzi go cały świat to jego chore ideały, niewyobrażalna naiwność połączona z ogólną głupotą, zabieranie czasu antenowego ciekawszym postaciom i niesamowicie wkurzający seiyuu. Na szczęście wraca Gilgamesh co jest równoważne z +2 do poziomu pornobajki. :P

http://i2.kym-cdn.com/photos/images/original/000/210/414/Girugamesh01.png
Thaeril
Thaeril
Scenariusz podobno był zaakceptowany przez autora mangi, więc nie ma gwarancji, że czegoś podobnego nie będzie w mandze. Zwłaszcza, że teraz zyska na popularności i na pewno będzie przeciągnięta.
Original ending nie był złym pomysłem, ale zawiodło wykonanie. Zwykła walka z Jeagersami i zabójstwo premiera by wystarczyło.

Tymczasem w UBW - nie sądziłem, że to powiem, ale zrehabilitowali Shirou. Seria nie jest tak dobra jak Fate/Zero i nie ma klimatu pierwszego F/SN, ale jest solidna. Nowy Shirou daję radę. Może, dlatego że jego celem nie jest światowy pokój i uszczęśliwienie wszystkich ludzi na planecie, lecz zostanie bohaterem. Przywołanie Kanshou i Bakuyi było świetne.
Diego444
Diego444
O ile wiem dom możesz zrobić sama lub też kupić go w marketplace. Gdy już owy dom masz idziesz na floating islands i szukasz dzialki dla siebie (może być ci też potrzebny kwit na dom ale nie jestem pewien).
Powodzenia
Diego444
Diego444
Mam 31 lvl i jestem obecnie w Leadis. Wiem już jak wejść w te zablokowane części dungeonów. Po prostu nie zauważyłem zadania (wszystko dlatego że mój angielski zbyt dobry nie jest). Czy masz na myśli tz. draconic flute?
Dworkin
Dworkin
Witam!
Dość złożony temat i ogólnikowe dane z twojej strony.
Przede wszystkim jaki masz lvl? i na jakim placu gry obecnie jesteś (Puretia, Laedis)? bo nie przypuszczam, abyś na tym etapie pytań mógł być w: Wynnadia, Korhala, Wintertide, Inartia, Alentia lub Olandia. O jakich Cava'ach piszesz bo nie rozumiem. Mogę się tylko domyślać, że nie zrobiłeś po kolei jakichś questów i w związku z tym nie możesz wejść do dungeonów. Niestety, albo właśnie "stety" gra ta opiera się w głównej mierze na robieniu questów. Na pewno na pierwszych 2, 3 - ech planszach (landach).
Po drugie masz możliwość już na początku swojej przygody (chyba nawet 2-5lvl, nie pamiętam) możliwość "złapania", któregoś ze smoków (ptaka lub raptora). Jeżeli Cię zaatakuje po prostu wciskasz "V" (ja tak mam w ustawieniach gry) i próbujesz złapać go. Jak już go masz to przywołujesz go wciskając klawisze Lewy Alt+F1 lub F2 lub F3 lub F4 lub F5 lub F6, gdyż ponieważ masz tylko lub aż możliwość posiadania przy sobie od 1 do 6 szt. Ewentualnie wciskasz Tab i od razu go dosiadasz (wszystko opisane w ustawieniach w grze). Należy tylko trochę poczytać posty (są tam też różne odnośniki do stron tematycznych, albo do postów na polskim i zagranicznym forum), że nie wspomnę o popróbowaniu w grze, a nie iść na łatwiznę. Ten temat był już wielokrotnie poruszany. Poza tym powyżej masz też przewodnik i klasy postaci oraz oficjalną stronę) Ale .... no właśnie lepiej, któryś raz z rzędu założyć nowy/stary post eh...... Ale ogej niech i tak będzie.
Wracając do tematu, jak wspomniałem powyżej możesz już na wstępie mieć przy sobie smoka, którego możesz dosiąść (latać, biegać, pływać na nich) lub który może walczyć z Tobą, za Ciebie lub w Dragon Lair (w mieście, chociaż nie tylko, ale to już na innym poziomie gry informacja) zbierać potrzebne rzeczy, między innymi i jak ja to nazywam preflety, z których po extraktowaniu można zdobyć flety zwykłe, niebieski i fioletowe, a z nich przywoływać różnego typu smoki, ale TYLKO i WYŁĄCZNIE w DS-ie. Aby tam się znaleźć musisz należeć do gildii i zdobyć co najmniej 100pkt. z dungów. Ale w takim razie jak będziesz należał do którejś z gildii to od partnerów będziesz mógł się dużo więcej dowiedzieć i o wszystko zapytać. Głównie na czacie gildyjnym (dużo pisania i ciężko wytłumaczyć) lub poprzez TS-a (tutaj duże możliwości informacji o grze).
Powodzenia