Logowanie [Zamknij okno]

E-mail

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj
Cabal Online

Cabal Online

Wydawca:Games Masters Producent:ESTsoft Płatność:Free To Play WWW:www.cabalonline.com

Cabal Online umożliwia wkroczenie do bogatego świata pełnego przygód, możliwości. Na gracza do wykonania czeka ponad 200 zadań, szereg dungeonów. Oprócz powyższych pozna wiele nacji, weźmie udział w wojnach klanów. Silnik tego action-MMORPG umożliwia uruchomienie gry na słabszych maszynach.

Najnowsze informacje ze świata MMO dotyczące Cabal Online
Największy update w historii Cabal Online już na serwerach

Największy update w historii Cabal Online już na serwerach

Illidan, 11-04-2014 06:47

Na amerykańskich serwerach pojawił się olbrzymi patch do Cabal Online. Nie wiadomo kiedy ów patch zawita na nasze serwery, ale prawdopodobnie nie będziemy musieli długo czekać. "Episode X: Gladiator", bo tak dokładnie nazywa się dodatek wprowadza do gry nową klasę - tytułowego gladiatora, który posługuje się śmiercionośnymi "Chakramami". Oprócz tego [...] Czytaj całość [2]»

Cabal Online zadebiutuje na STEAM

Cabal Online zadebiutuje na STEAM

Vincent, 04-10-2013 08:31

Nie tylko Age of Wulin przeszedł pomyślnie STEAM Greenlight. Ten samo wyczyn udało się powtórzyć dosyć znanemu MMORPG - Cabal Online. Gra oczekiwała na zielone światło ponad 83 dni. To wielki krok nie tylko dla gracz Cabal Online, ale również dla gier free-to-play. Fani i sympatycy Cabal Online sprawiły, iż ich głos był słyszalny głośno i wyraźnie. [...]Czytaj całość»

Cabal Online - Rising Force od 1 sierpnia 2013

Cabal Online - Rising Force od 1 sierpnia 2013

Vincent, 30-07-2013 08:15

Cabal Online, wydany na rynku USA, otrzyma 1 sierpnia 2013 nowe rozszerzenie, nazwane Rising Force Extreme. Wprowadzi ono do gry kilka zmian, nowych funkcji, przedmiotów, umiejętności. Extreme Upgrade System pozwoli graczom na ulepszenie sprzętu, dodając atrybuty do wcześniej wymaksowanych przedmiotów. Lubiący wyzwania ucieszą się z nowego dungeonu [...]Czytaj całość»

Cabal Online otrzymał dodatek Rising Tides

Cabal Online otrzymał dodatek Rising Tides

Vincent, 17-03-2013 22:04

Game-Masters.com, europejski wydawca Cabal Online, udostępnił dodatek Rising Force. Episode 9: Rising Force wprowadza nowe funkcje do Cabal Online, w tym nowy tryb PvP, nowe podziemia, a także ulepszony system umiejętności. Najważniejsze zmiany w Cabal Online: Mission Battle System - cross-serverowy pojedynek PvP 1vs1, rozgrywany na całkowicie nowym terenie Tower of the Dead - [...]Czytaj całość»

Zwiastun Update 9 do Cabal Online

Zwiastun Update 9 do Cabal Online

Vincent, 05-03-2013 20:41

Game-Masters opublikował nowy zwiastun, prezentujący najważniejsze zmiany, jakie pojawią się w Cabal Online po premierze patcha Update 9. A przygotowano wiele dobrego. Cross-serwerowe pojedynki 1 vs 1 i specjalna drabinka rankingowa, nowy Tower of Dead, całkowicie zmienione animacje umiejętności, a także nowe skille. Wiele istniejących umiejętności zostało wzmocnionych. Czytaj całość»

Dodatek do Cabal Online - Rising Force - dostępny od lutego

Dodatek do Cabal Online - Rising Force - dostępny od lutego

Vincent, 13-01-2013 10:29

Game-Masters.com, europejski wydawca Cabal Online, ogłosił premierę dziewiątego rozszerzenia Rising Force. Odbędzie się ona w lutym 2013. Ostatni dodatek do Cabal Online pojawił się w grudniu. Episode 9: Rising Force wprowadza nowe funkcje do Cabal Online, w tym nowy tryb PvP, nowe podziemia, a także ulepszony system umiejętności. Najważniejsze zmiany w Cabal Online: [...]Czytaj całość»

Cabal Online zyska darmowy dodatek Arcane Trace

Cabal Online zyska darmowy dodatek Arcane Trace

Vincent, 06-08-2012 10:41

Z okazji 6-lecia, Game-Masters.com zamierza wypuścić darmowy dodatek do Cabal - nazwany Arcane Trace. Dodatek będzie dostępny w następujących wersjach językowych: angielska, niemiecka, francuska i hiszpańska. Arcane Trace to 9 dodatek do Cabal Online. Jego premiera to duże zaskoczenie, gdyż niecałe trzy miesiące temu Cabal zyskał spore uaktualnienie - The Third Awakening. [...]Czytaj całość»

Cabal Online - Episode V: Mercenaries

Cabal Online - Episode V: Mercenaries

Vincent, 20-12-2010 14:03

Jak wiadomo, Cabal online przeniósł się do Ameryki Północnej. Ostatnie uaktualnienie wnosi sporo zmian do tego popularnego action-MMORPG'a.  Episode V: Mercenaries ma tyle zmian, że być może część graczy, której nie pasowało żmudne szukanie grupy, wróci do gry. Wszystko za sprawą tytułowych Mercanries, czyli silnych NPC, których można [...] Czytaj całość [4]»

Znaleziono 8 newsów

Galeria Cabal Online
Cabal Online Screenshot Cabal Online Screenshot Cabal Online Screenshot Cabal Online Screenshot Cabal Online Screenshot Cabal Online Screenshot
MMO miesiąca
Lista gier MMO

Wszystkie

Age of Wulin

Age of Wulin

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [8]

Galeria [88]

Argo

Argo

Free to Play

Filmy [2]

Galeria [7]

C9

C9

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [14]

Galeria [24]

Dragon's Prophet

Dragon's Prophet

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [13]

Galeria [34]

Hearthstone

Hearthstone

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [8]

Galeria [6]

Neverwinter

Neverwinter

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [7]

Galeria [38]

Raiderz

Raiderz

Fansite MMOVault!

Free to Play

Filmy [7]

Galeria [84]

WarZ

WarZ

Buy to Play

Filmy [2]

Galeria [4]

Wildstar

Wildstar

Fansite MMOVault!

Filmy [19]

Galeria [46]

MMORPG

MMOFPS

MMORTS

MOBA

Najnowsze komentarze użytkowników

Komentarze

Derol
Derol
Jakby ktoś poszukiwał alternatywnego źródła informacji na temat gier mmo, to pozwolę sobie zasugerować: http://www.mmopedia.pl
Kinya
Kinya
Jakby ktoś chciał to mam do rozdania klucze premium na 14 dni do Skyforge u siebie na blogu
Ghost
Ghost
Nie ma co się póki co napalać. CBT dopiero za 2 miesiące. Prawdopodobnie nikt z nas nie dostanie klucza, a już na pewno nie dostaniemy wszyscy trzej na raz. A OBT to pewnie dopiero w przyszłym roku.

No, ale przynajmniej jest czas na zastanowienie się nad najważniejszym problemem - nazwą gildii. Bo przecież nie zadowolimy się jakimś wiejskim AngelsOfDarkness czy innym PaladinsOfSilkroad.

No i będę się musiał jeszcze zastanowić nad nazwą postaci, bo coś mi się wydaje, że lubieżnasuka12 będzie już zajęta. ;<
PILOT
PILOT
To co Thaerile i Duchy jak wyjdzie zakładamy naszą casualową loli gildie ?
aliceb
aliceb
Kilka dni temu pojawiła się oficjalna informacja o wyjściu CBT już (a może dopiero) 30 października. Dla wszystkich graczy, którzy od lat czekali na ten tytuł jest to wyjątkowo dobra wiadomość. Ze swojej strony zapraszam wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia strony fanowskiej poświęconej tej grze - Blade & Soul PL.
WhiteKacperPl gracz w Trove
WhiteKacperPl gracz w Trove
Najlepsza pixelowa gra na steam lecz jest jedno ,,ale"
DLACZEGO ONA TAK DŁUGO SIĘ ŁADUJE ???
Trove Polska
Trove Polska
( TROVE POLSKA ) Wszystkim bardzo polecam Trove. Chociaż spróbujcie, potrafi wciągnąć niejednego nawet osobę która nigdy w takiego typu gry nie miała okazji zagrać. Najlepiej gra się w kilka osób. Na początku gry nasuwa się wiele pytań które często zostają bez odpowiedzi. Wujek google może i wie wszystko ale nie każdy musi wszystko rozumieć.
Ja swoją przygodę w Trove zacząłem parę tygodni temu z Trove Polska która ma gildię Białe Orły. Jest świetnie.

W grze można walczyć z potworami a dla relaksu można pokazać swoją duszę artystyczną budując rozmaite budowle. Podoba mi się możliwość uczestniczenia w rozwoju gry ale możliwe, że już niedługo bo 9 lipca 2015 Trove ma być na Steam i będzie to oficjalna wersja gry 1.0 i kto wie czy będzie możliwość tworzenia rzeczy do gry. ( TROVE POLSKA )
___________________________________________________________________________

Korzystając z okazji. Wszystkich polaków grających w TROVE jak i tych którzy zastanawiają się czy w to zagrać serdecznie zapraszam do klubu/gildii "Biale Orly". Budujemy "Club World", będzie można tam co jakiś czas zobaczyć coś nowego. Jesteśmy tolerancyjni i wyrozumiali. Zawsze chętnie pomożemy.Kierujemy się zasadą pomagaj innym a inni pomogą Tobie. "Nie ilość a jakość naszym mottem". Mamy swój regulamin który jest umieszczony w "Club World" koło miejsca z portalami.Gramy rozmawiając na Team Speak 3
( trove-polska.net-speak.pl ).

Mamy na facebook Fanpage i Grupę oraz Grupę na Steam
Kiedyś utworzymy forum klubowe ale nie jest to naszym priorytetem na tą chwilę. Dobrze się bawimy na trove, gramy wspólnie bez spiny.

Chcesz dołączyć? Kontaktuj się z nami poprzez Fanpage albo Grupę :)
Fanpage:Trove Polska ,kliknij tutaj
Grupa:Trove Polska , kliknij tutaj
Grupa Steam:Trove Polska ,kliknij tutaj

Aby napisać do mnie w grze wystarczy dodać mnie do "friends" i pisać na "whisper" wybierając odpowiedni przycisk na liście znajomych bądź poprzez wpisanie komendy /whisper riczio2[wiadomość] .

Osoby z którymi można się kontaktować:
Falafelek
Infernatis
Riczio2

Pozdrawiam i do zobaczenia w Klubie :)

Trove Polska - Białe Orły
Trove Polska
Trove Polska
Gra jest na prawdę MEGA. Polecam każdemu kto kiedykolwiek zagrał w minecraft i terrarię, smiało można połączyć te dwa tytuły i wychodzi nam trove :D Gram w To od kilku miesięcy i nie mogę się oderwać. Bardzo polecam. Ja osobiście gram z Grupką ludzi - Trove Polska - posiadającą swój klub / gildię Białe Orły i głównie ta grupka ludzi z którą mogę spędzić czas sprawia, że aż chce się wchodzić codziennie żeby z nimi troche polatać :)

Korzystając z okazji.Wszystkich polaków grających w TROVE jak i tych którzy zastanawiają się czy w to zagrać serdecznie zapraszam do klubu/gildii "Biale Orly". Budujemy "Club World", będzie można tam co jakiś czas zobaczyć coś nowego. Jesteśmy tolerancyjni i wyrozumiali. Zawsze chętnie pomożemy.Kierujemy się zasadą pomagaj innym a inni pomogą Tobie. "Nie ilość a jakość naszym mottem". Mamy swój regulamin który jest umieszczony w "Club World" koło miejsca z portalami.Gramy rozmawiając na Team Speak 3
( trove-polska.net-speak.pl ).

Mamy na facebook Fanpage i Grupę oraz Grupę na Steam
Kiedyś utworzymy forum klubowe ale nie jest to naszym priorytetem na tą chwilę. Dobrze się bawimy na trove, gramy wspólnie bez spiny.

Chcesz dołączyć? Kontaktuj się z nami poprzez Fanpage albo Grupę :)
Fanpage:Trove Polska ,kliknij tutaj
Grupa:Trove Polska , kliknij tutaj
Grupa Steam:Trove Polska ,kliknij tutaj

Aby napisać do mnie w grze wystarczy dodać mnie do "friends" i pisać na "whisper" wybierając odpowiedni przycisk na liście znajomych bądź poprzez wpisanie komendy /whisper riczio2 [wiadomość] .

Osoby z którymi można się kontaktować:
Falafelek
Infernatis
Riczio2

Pozdrawiam i do zobaczenia w Klubie :)

Trove Polska - Białe Orły

Forum

Flain
Flain
Mhm, od jedynki do 3 włączając w to Liberation zacny sprzęt naszego kolegi Ghost-a powinien dać rade co do IV ja na moim lapku bodajże dwa rdzenie AMD + Radeon 4650 lub ciut gorszy + 2gb ramu AC Black Flag działał mi na najniższych ;D oczywiście, teraz gdy mam lepszą maszynę nawet nie dopuściłbym do głowy możliwości grania na najniższych ustawieniach włączając w to rozdzielczość, ale chęć zagrania była większa niż niechęć do grafiki ;P Tak więc jakby zaryzykował i jakimś cudem by mu zadziałał to wydaje mi się, że w Rogue-a też by zagrał xD
Thaeril
Thaeril

Ghost napisał:

JP tylko z 8.8, tak mnie wychowano. :P

10,5 cm jest lepsze pod każdym względem poza celnością, która jest drugorzędną kwestią. Z 8,8 cm zginąłbym dużo wcześniej i nie zrobiłbym tyle dmg. Ten Leo PT się wychylał i łapał za ~320. Z 8,8 miałby 2 lub więcej okazji do strzału we mnie.
Podobnie wyglądała walka z IS-3. Dlatego wrzuciłem ten replay - dobitnie pokazuje przewagę 10,5 cm.

JP to nie AT7, które ma HP na poziomie HTka i pancerz, który potrafi sporo odbić, dzięki czemu może sobie pozwolić na stanie i strzelanie co 5 s. JP z 10,5 cm można grać jak medem w wielu sytuacjach co przekłada się na lepsze wyniki. Z 8,8 możesz co najwyżej siedzieć w rogu mapy i liczyć na okazję, że coś wyjedzie, nie będzie Cię widzieć i będziesz mógł w to ładować przez pół minuty.
W dodatku po nerfie view range dostajesz śmieszny exp za snajpienie.

I te 1,7 s czasu celowania na bezwieżomym TD - warto płacić 4x więcej za pestki.

W skrócie: szybki TD bez wieży = alpha lub mierne wyniki.

POZA TYM, jaki jest sens 8,8 cm na JP skoro możesz mieć to działo z niewiele gorszym RoF na Tygrysie, który jeździ 40 km/h, ma prawie 2x HP, wieżę i dużo lepszy zasięg widzenia? :D

Jeszcze gdyby 8,8 cm miało lepszy DPM, ale tak nie jest - oba działa robią praktycznie tyle samo obrażeń na minutę. W takiej sytuacji wybór jest oczywisty - bierzesz to z większą alphą, bo jest bardziej wszechstronne, zwłaszcza jak wrzuci na wyższe tiery.
No i 320 dmg na tierze 7 robi wrażenie, podczas gdy za 240 potrafią walnąć nawet medy.

Ale przyznam, że koszty amunicji bolą jak się przegra i zbyt dużo nie nastrzela.

Ghost napisał:

Swoją drogą po co teraz komu czołgi premium jak za zrealizowanie jakiejkolwiek misji na T28 HTC dostaje się 100/150k? :D

Bo misje zrobisz raz i koniec. Kończą się misje, koniec z kredytami. A premką grasz kiedy chcesz i zawsze zarabiasz.
Thaeril
Thaeril
No to właśnie "włoska trylogia" (AC II, AC: Brotherhood, AC: Revelations) ma tego najwięcej. Później masz AC III, czyli skakanie po drzewach i AC IV, która ma zabawę w dżungli i w pirata. To już może być za nowe na Twój sprzęt.
Możesz też spróbować AC III: Liberation, bo dzieje się w mieście.

Pierwsze AC i włoska trylogia tworzą spójną całość fabularną. I to całkiem dobrą. Poza tym można zmarnować godziny na samym zwiedzaniu Florencji, Rzymu i Konstantynopola. W kolejnych częściach masz skakanie w lesie i pływanie po morzu, co już nie jest tak ciekawe.
Ghost
Ghost
Jak będzie dużo rozgrywki w stylu Tomb Raidera czy Prince of Persia (czytaj latania po ścianach) to będę zadowolony bez względu na to jak słaba będzie reszta.

Lapka nowego jeszcze nie mam i prędko mieć nie będę, bo nic mnie nie przekonuje, a na horyzoncie niczego ciekawego też nie widać. Zresztą jakbym miał to bym nie grał w AC tylko w GTA V. :P
Ghost
Ghost
JP tylko z 8.8, tak mnie wychowano. :P

Swoją drogą po co teraz komu czołgi premium jak za zrealizowanie jakiejkolwiek misji na T28 HTC dostaje się 100/150k? :D
Kristophero
Kristophero
Czołem ludzie, jeśli macie gildie, lub szukacie ludzi do pogrania na tym serwerze ( Luminai PVP ) w Dominionach, to komentujcie ten wątek wpisując swoje nicki z gry, Mój to: IntergalacticBountyHunter - Możecie wysyłać zapro ;)
Thaeril
Thaeril
JagdPanther - stronk medium tenk.
http://wotreplays.com/site/2202395
Thaeril
Thaeril

Ghost napisał:

Znowu poczułem niepohamowaną chęć zagrania w coś i decyzja została podjęta - Assassin's Creed. Trochę tego wyszło od kiedy pierwszy raz usłyszałem od tej grze więc powinno mi wystarczyć na cały przyszły rok. :P

"Włoska trylogia" jest najlepsza. Resztę możesz sobie odpuścić. Pewnie i tak twój sprzęt nie pozwoli na komfortowe granie w kolejne części (chyba, że masz nowy).
Ghost
Ghost
Znowu poczułem niepohamowaną chęć zagrania w coś i decyzja została podjęta - Assassin's Creed. Trochę tego wyszło od kiedy pierwszy raz usłyszałem od tej grze więc powinno mi wystarczyć na cały przyszły rok. :P
Kristophero
Kristophero
Witam, równiesz gram po stronie Dominion, jeśli ktoś chciałby się ze mną skontaktować nick: IntergalacticBountyHunter, bądź e-mail wodkers@o2.pl